رزرو نوبت سفارت آسان و بی‌دردسر

رزرونوبت سفارت هرگز به این آسونی نبوده!
” کافیه بسپریش به موسسه هما “
تحصیلی – کاری – توریستی و…
در کمترین زمان
سوالی داری؟
برای دریافت مشاوره رایگان
نام و شماره تماس خود را ارسال کن

نیاز به یک مشاوره تلفنی تخصصی دارید؟

آنچه باید بدانید...

گرفتن وقت سفارت به معنای درخواست و رزرو زمانی خاص برای مراجعه به سفارت یا کنسولگری یک کشور است. زمانی که نیاز به مراجعه به سفارت یا کنسولگری یک کشور برای انجام اموری مانند درخواست ویزا، تمدید پاسپورت، تقاضای اقامت یا هر امر دیگری دارید، باید  وقت خود را هماهنگ کنید.

تعیین نوبت عادی

تعیین وقت سفارت عادی نیز همانطور که مشخص است به معنای درخواست و رزرو زمان معمولی برای مراجعه به سفارت یا کنسولگری یک کشور است. در این روش، شما با سفارت یا کنسولگری تماس می‌گیرید و برای درخواست وقت سفارت در زمانی که برای شما مناسب است، تقاضا می‌کنید. البته این کار را هماطنور که گفته شد نیز می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری نیز انجام دهید.

البته توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است زمان گرفتن وقت سفارت عادی مدتی طول بکشد، بنابراین بهتر است با مدت زمان کافی از پیش برنامه ریزی داشته باشید.

تعیین نوبت فوری

تعیین وقت سفارت فوری به معنای درخواست و رزرو زمانی فوری، برای مراجعه به سفارت یک کشور است. این روش برای افرادی استفاده می‌شود که به دلایل اضطراری نیاز دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت مراجعه کنند و معمولا کمتر از 2 هفته به طول می‌انجامد.

برای انجام این کار شما باید با سفارت تماس بگیرید و درخواست خود را برای دریافت وقت فوری بیان کنید. شرایط و روش‌ها برای تعیین وقت سفارت فوری در هر سفارتخانه ممکن است متفاوت باشد، بنابراین بهتر است از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با آن ها تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را بپرسید.